yoga -
harmonie těla & duše

Jsem certifikovanou lektorkou Power a Hatha jógy a Pilatesu, k mým oblíbeným také patří hormonální a restorativní jóga. K józe jsem také přidala cvičení na zpevnění středu těla – Pilates, který jógu krásně doplňuje.

Cvičím v krásném butikovém jóga studiu v Praze Hostivaři Tyasayoga. 

Jóga je cestou za zdravým pohybem, seberozvojem i sebepoznáním. Jóga nespočívá v dokonalém provedení pozic, ale v dokonalém přijetí svého těla a mysli a má tak nejen hluboký účinek na tělo, ale ovlivňuje i naší psychiku, nervovou soustavu a energii.

Jóga pro naše blaho

JÓGA
JE CESTA

Jóga mě provází již více než 15 let, jsem velmi vděčná, že mohu toto skvělé cvičení i přístup k životu, šířit dále. Základem byl kurz lektora jógy se specializací na Power a hatha jógu a množství doplňujících kurzů. Mým oblíbeným typem je také hormonální a restorativní jóga. Všechny přístupy s radostí kombinuji i studuji dále. Jóga je totiž velmi hluboký systém nauk o životě jako takovém.

RANNÍ JÓGA a JOGALATES S DAROU v Tyasayoga - Praha 10

Praktikovat jógu po ránu je velmi blahodárné. Posílíte energie a probudíte tělo a mysl, aktivujete se a zvýšíte svou flexibilitu. Ranní cvičení jógy může pomoci také zvýšit soustředění a pozornost na začátku dne a na nároky a stres.

Na ranní józe se můžeme společně vidět v krásném privátním jógovém studiu s výhledem do zenové zahrady - Tyasayoga, Nad Botičem, Praha 10. Každé úterý a pátek od 8:30.

Je nutné se na rezervaci registrovat zde: www.tyasayoga.cz (studio je max. pro 7 cvičících).

Veškeré vybavení je ve studiu a na závěr společné lekce si také dáme lahodný čaj.

Těším se na Vás!

DOPORUČUJI