yoga -
harmonie těla & duše

Jsem certifikovanou lektorkou Power a Hatha jógy, k mým oblíbeným také patří hormonální a restorativní jóga. Ráda vše kombinuji a stále se vzdělávám dále.

Jóga je cestou za zdravým pohybem, seberozvojem i sebepoznáním. Jóga nespočívá v dokonalém provedení pozic, ale v dokonalém přijetí svého těla a mysli a má tak nejen hluboký účinek na tělo, ale ovlivňuje i naší psychiku, nervovou soustavu a energii.

Jóga pro naše blaho

JÓGA
JE CESTA

Jóga mě provází již více než 15 let, jsem velmi vděčná, že mohu toto skvělé cvičení šířit dále. Základem byl kurz lektora jógy se specializací na Power a hatha jógu a množství doplňujících kurzů. Mým oblíbeným typem je také hormonální a restorativní jóga. Všechny přístupy s radostí kombinuji i studuji dále. Jóga je totiž velmi hluboký systém nauk o životě jako takovém.

RANNÍ JÓGA S DAROU V CONTOURS

Praktikovat jógu po ránu je velmi blahodárné. Posílíte energie a probudíte tělo a mysl, aktivujete se a zvýšíte svou flexibilitu. Ranní cvičení jógy může pomoci také zvýšit soustředění a pozornost na začátku dne a na nároky a stres.

Na ranní józe se můžeme společně vidět v Contours Fitness Clubu pro ženy na pobočce Národní třída a to každou sobotu od 8 - 9 hod. Členky clubu mají vstup zdarma, nečlenky za 180 Kč.

Je nutné se na rezervaci registrovat na mail: dara@darablaha.cz

Prosím vezměte si s sebou vlastní jógomatku (či dlouhou podložku na cvičení)!

Těším se na Vás!

POZOR: vždy se předem ujistěte na webu Contours (proklik níže), zda se lekce danou sobotu koná.

DOPORUČUJI