Více o mně

& Marketing

Jsem specialista marketingové online/offline komunikace drobných až středních podnikatelů a zaměřuji se na konzultace strategie podnikání, marketingu a řízení značky. Mám dlouholetou praxí napříč obory (B2B, B2C, zahraniční obchod).

Marketing jsem nejen vystudovala, je mojí prací ale i koníčkem. Sleduji trendy a pravidelně se účastním tréninků, nejen v ČR ale i zahraničí. Např. kurzy LinkedIn pro byznys, Instagram pro profesionály, budování expertní značky, energetický business, online cluby atd.

V roce 2017 jsem založila vlastní značku handmade doplňků pro nejmenší #lubabyshop a v roce 2020 komunitní projekt pro podporu drobných podnikatelek #SpoluZaSny a v roce 2021 #StastnyKancl. Vše je zaměřeno na podporu drobného podnikání a radosti a úspěchu.

Úzce spolupracuji s MOKSHA jóga studii Simony Horčičkové a jsem ambasadorkou zdravého (home) office Ergo Working Space  – Ing. Arch. Šárky Daňkové.

Děkuji za tyto úžasné spolupráce.

Budování prémiových brandů drobných podnikatelek

Specializuji se na budování prémiových značek žen s vlastními produkty a službami, navazující nejen na projekt #SpoluZaSny. 

Baví mě svoboda, neuvěřitelná šíře možností, kreativita i rychle se měnící trendy a novinky. Upřednostňuji originalitu, lehkost, zábavnost.

Zaměřuji se na budování značek drobných podnikatelek a to v dlouhodobém horizontu Dále na na efektivní využití jak finančních, tak časových zdrojů v rámci přístupu 80/20 a maximalizaci zisku.

Kladu důraz na kvalitní vizuál, hravost, funkčnost i určitou „nenásilnost“, ale i stále větší individualizaci a personalizaci, jenž je právě doménou drobných podnikatelů. Mojí srdcovkou je právě podpora ženského businessu.


#SpoluZaSny

Ač jsem dlouho působila v ryze mužských oborech, právě ten ženský přístup v podnikání je mi mnohem bližší. Většinou tam nepatří až tak ostré lokty, arogance a přehnaně dominantní chování, ale více empatie, diplomacie, flexibilita, intuice, harmonie.. na druhou stranu ráda mixuji „mužský přístup“ – tedy čisté, jasné sdělení bez zbytečných intrik a dalších záměrů.

Dlouhodobě si přeji vytvořit místo, kde budou stejně nalazené ženy, pracující na svém podnikání a proto vznikl komunitní projekt #SpoluZasny – pro ženy, které chtějí své podnikání posunout výš! Inspirace, spolupráce i vzdělávání v tématech: marketing, podnikání, mindset. 

FB soukromá skupina | KATALOG & BUTIK | KURZY | tutoriály, podpora na cestě.  

Společně si pomáháme k proměně i naplňování našich cílů a zároveň se můžete spojit s marketingovou expertkou dané služby (web, grafika, texty, marketing, sítě..) a posunout tak vaši značku (často i sebe) ještě dále.

www.spoluzasny.cz

#SpoluZaSny

Více o mně - sen o svobodě

Jednoznačně největším marketingově a organizačně nejnáročnějším projektem byl pro mě posledních 6 let Burgerfest. Jedná se o největší evropskou akci svého druhu v roce, kdy během víkendu pražské výstaviště navštíví okolo 25 tisíc fanoušků burgerů a zábavy. Akce je navázána i na množství partnerů, vystupujících a samozřejmě gastro provozů..

Již roky pracuji jako marketingová manažerka –  freelancer, tedy na volné noze. Výhody vidím v  časové flexibilitě – nutné při péči o malé dítě, finanční nezávislosti a především svobodě i v rozhodování s kým se vám dobře pracuje.

Mám flexibilní pracovní dobu, jsem sama sobě šéfkou a mohu pracovat prakticky odkudkoliv, kde je alespoň slušné připojení. Ráda ke spokojenému pocitu a lehkosti v podnikání pomáhám dalším ženám.

marketing, podnikání, mindset

Jste drobná podnikatelka? Nebo o tom teprve uvažujete? Nebuďte na to sama – připojte se k nám do FB skupiny a sledujte novinky z projektu #SpoluZaSny

lubaby & podpůrné projekty

Splnila jsem si jeden ze snů a v roce 2017 založila vlastní, zatím „mikro“ značku s handmade doplňky pro miminka – www.lubaby.cz Jede s minimální marketingovou podporou (víceméně organicky) a slouží mi především pro perfektní „mentální detox“, přesto se již těší pěkným výsledkům s dobrým potenciálem k růstu.

Zároveň podporuji Obědy pro děti, kdy z prodeje produktu putuje vždy určitá částka na tento projekt Women4Women CZ.

 

IG #lubabyshop

© dara blaha (Ing. Darina Bláhová) 2021

×
×

Košík