Více o mně

Jsem specialistka marketingové online/offline komunikace drobných až středních podnikatelů a v konzultacích se zaměřuji na podnikatelsko-marketingové strategie, možnosti růstu (osobní) značky a hledání nejvhodnějších nástrojů pro co nejefektivnější prezentaci (osobní) značky a podporu dobrého jména. 

Příležitostně spolupracuji s menšími podnikateli, jako externí marketingový manažer s vedením in-house týmu, či externistů.

Mám dlouholetou praxi napříč obory (B2B, B2C, zahraniční obchod). Vystudovala jsem Management a ekonomiku a dále magisterské studium již se specializací na Marketingovou komunikaci. V obchodu a marketingu pracuji mezioborově více než 20 let.

Práce – mé téma je mým koníčkem,  sleduji trendy a pravidelně se účastním tréninků a kurzů, nejen v ČR ale i zahraničí. Např. kurzy LinkedIn pro byznys, Instagram pro profesionály, budování expertní značky, energetický business, online prodejní kampaně – expertní jméno a tvorba digitálních produktů, on-line cluby, efektivní 1×1 konzultace.. atd. Jednoduše, online mě baví stejně jako offline.

V roce 2017 jsem založila autorskou značku handmade doplňků pro nejmenší #lubabyshop a v roce 2021 #SpoluZaSny  – spojení freelancerek, značek a projektů k vaším službám. Součástí je Katalog a BUTIK.

Jsem vaše #marketingwomen

Schopnost se rychle zorientovat v potřebách klienta, strategicky určit priority a možnosti k růstu v rámci marketingu/businessu menších a drobných podnikatelů. 

Dále pokročile: page builder Elementor (Pro), MioWeb, Shoptet, CANVA Pro, Business manager (nastavování menších FB kampaní), správa profi sítí Li, FB (stránky, skupiny), IG, YT. A množství aplikací a nástrojů (např. SmartEmailing, SimpleShop, FAPI), které nám drobným podnikatelům šetří čas i peníze.

EN – fluently | Spreche gut | Parlo italiano un po

Prémiový BRAND

Specializuji se na budování osobních značek a prémiových značek menších a středních podnikatelů.  

Baví mě svoboda, neuvěřitelná šíře možností, kreativita i rychle se měnící trendy a novinky. Upřednostňuji originalitu, lehkost, zábavnost.

Zaměřuji se na budování značek v dlouhodobém horizontu. Dále na efektivní využití, jak finančních, tak časových zdrojů v rámci přístupu 80/20 a maximalizaci zisku.

Kladu důraz na kvalitní vizuál, hravost, funkčnost i určitou „nenásilnost“, ale i stále větší individualizaci a personalizaci, jenž je právě doménou drobných živnostníků. Mojí srdcovkou je právě podpora ženského businessu.

#SpoluZaSny - top freelancerky

Ač jsem dlouho působila v ryze mužských oborech, právě ten ženský přístup v podnikání je mi mnohem bližší. Ráda kombinuju rozum, cit a intuici. Marketing je totiž pycho-logický. 

Ráda také podporuji ženský business a proto v roce 2021 vzniklo spojení profi freelancerek, značek a projektů pod společným názvem #SpoluZasny – podpora nejen podnikatelů za jejich sny.  

Součástí projektového webu: www.spoluzasny.cz je KATALOG a BUTIK a také FB soukromá skupina #SpoluZaSny, kde dávám pravidelné tipy na marketing pro podnikatelky. Pokud jste podnikatelka s vlastní službou, produktem, tak neváhejte se připojit do CLUBU #SpoluZaSny a čerpat členské výhody. Pořádáme webináře, on i off-line networkingy, mastermindy..

Potřebujete pomoci s marketingovou komunikací, webem, SEO,  grafikou, texty? Sháníte virtuální asistentku, či potřebujete profesionální fotky? Neváhejte mě kontaktovat, či přímo navštivte:

www.spoluzasny.cz

#SpoluZaSny

Cesta ke svobodě

Jednoznačně největším marketingově a organizačně nejnáročnějším projektem byl pro mě posledních 6 let Burgerfest. Jedná se o největší evropskou akci svého druhu v roce, kdy během víkendu pražské výstaviště navštíví okolo 25 tisíc fanoušků burgerů a zábavy. Akce je navázána i na množství partnerů, vystupujících a samozřejmě gastro provozů..

Již roky pracuji jako marketingová manažerka –  freelancer, tedy na volné noze a pro podnikatele i firmy z různých oborů. Výhody vidím v  časové flexibilitě – nutné při péči o menší dítě, finanční nezávislosti a především svobodě i v rozhodování a tedy možnosti si vybrat, s kým se vám dobře pracuje a kde je spolupráce oboustranně prospěšná.

Mám flexibilní pracovní dobu, jsem sama sobě šéfkou a mohu pracovat prakticky odkudkoliv, kde je alespoň slušné připojení. Ráda ke spokojenému pocitu a lehkosti v podnikání pomáhám dalším ženám.

Jste podnikatelka s vlastní službou, produktem? Připojte se k nám! #SpoluZaSny FB skupiny a sledujte čerstvé novinky z projektu #SpoluZaSny!

lubaby

Splnila jsem si jeden ze snů a v roce 2017 založila vlastní, zatím „mikro“ značku s handmade doplňky pro miminka – www.lubaby.cz Jede s minimální marketingovou podporou (víceméně organicky) a slouží mi především pro perfektní „mentální detox“, přesto se již těší pěkným výsledkům s dobrým potenciálem k růstu.

Zároveň jejím prostřednictvím podporuji Obědy pro děti, kdy z prodeje produktu putuje vždy určitá částka na projekty Women4Women CZ. 

#lubabyshop