Více o mně

Jsem specialistka marketingové online/offline komunikace drobných až středních podnikatelů a v konzultacích se zaměřuji na podnikatelsko-marketingové strategie, možnosti růstu (osobní) značky a hledání nejvhodnějších nástrojů pro co nejefektivnější prezentaci značky a podporu dobrého jména. 

Příležitostně spolupracuji s různě velkými firmami, jako externí marketingový manažer.

Mám dlouholetou praxi napříč obory (B2B, B2C, zahraniční obchodu i franchisingu). Vystudovala jsem Management a ekonomiku a dále magisterské studium již se specializací na Marketingovou komunikaci. V obchodě a marketingu pracuji na různých pozicích mezioborově více než 20 let.

Marketing je mým koníčkem, sleduji trendy a pravidelně se účastním tréninků a kurzů. Např. LinkedIn pro byznys, Instagram pro profesionály, budování expertní značky, energetický business, online prodejní kampaně  a tvorba digitálních produktů, on-line cluby, efektivní 1×1 konzultace, AI marketingová akademie…

Jednoduše, online mě baví stejně jako offline.

Ještě více o mně

Miluji cestování, design, cappuccino, práci na zahradě a pohyb. Ráda poznávám inspirativní lidi a zkouším nové věci. V roce 2017 jsem založila autorskou značku handmade doplňků pro nejmenší #lubabyshop a v roce 2021 #SpoluZaSny  – sdružení nezávislých marketingových profesionálů. Můžeme se také potkat na mých lekcích – jsem lektorkou jógy a Pilatesu v krásném butikovém studiu Tyasayoga v Praze Hostivaři.

 Vaše #marketingwomen

Schopnost se rychle zorientovat v potřebách klienta, strategicky určit priority a možnosti k růstu v rámci marketingu/businessu menších a drobných podnikatelů a jejich možností i v rámci omezeného budgetu. 

Dále ovládám pokročile: page builder Elementor (Pro), MioWeb, Shoptet, CANVA Pro, správa profi sítí Li, FB (stránky, skupiny), IG, YT. A množství aplikací a nástrojů (např. SmartEmailing, SimpleShop, FAPI), které drobným podnikatelům šetří čas i peníze.

EN – fluently | Spreche gut | Parlo italiano un po

Prémiové a love BRANDY

Specializuji se na budování nejen prémiových značek menších a středních podnikatelů.  

Baví mě svoboda, neuvěřitelná šíře možností, kreativita i rychle se měnící trendy a novinky. Upřednostňuji originalitu, lehkost, zábavnost.

Zaměřuji se na budování značek v dlouhodobém horizontu. Dále na efektivní využití, jak finančních, tak časových zdrojů v rámci přístupu 80/20 a maximalizaci zisku.

Kladu důraz na kvalitní vizuál, hravost, funkčnost i určitou „nenásilnost“, ale i stále větší individualizaci a personalizaci, jenž je právě doménou drobných živnostníků. Mojí srdcovkou je podpora značek s velkým smyslem a přesahem.

Potřebujete poradit a nemáte na in-house marketingového specialistu? Víte, že váš marketing potřebuje jasnou strategii a plán? Máte omezený budget na marketing a nechcete střílet na slepo a plýtvat penězi? Poradím vám!

Vyberte si z konzultací: