unikátní Harmonizační mandaly

Mandala je univerzálním harmonizačním nástrojem, který působí jako zářič. V podnikání i běžném životě jsme většinou vystaveni vysoké míře stresu a právě mandala nám může pomoci zharmonizovat naše myšlenky, pracovní prostor i podpořit naše záměry.

Osobní mandala

Osobní mandala je unikátní obraz vytvořený na míru vaší osobnosti. Osobní mandala je namalována podle data narození, ze kterého umíme podle speciálních astrologických tabulek určit, jaké barvy v mandale vám dělají dobře. Tyto barvy jsou vlastně konkrétní frekvence, se kterými rezonuje vaše osobnost. Vytvářejí harmonii, která se přenáší i do vašeho života, která je podpořena vašimi 5 elementy.

Madaly od DaraMandala

Rodinná mandala

Rodinná mandala je vytvořena podle dat narození všech členů rodiny. Má sjednocující harmonizační účinky. Poskytuje ochranu a podporu všem členům rodiny, i když jsou od sebe vzdáleni.

Mandaly Luba Slejzáka

Firemní mandala

Firemní mandala podporuje pozitivní změny v byznysu. Pro její vytvoření je třeba poskytnout datum vzniku firmy (kdy byla podepsána zakládající smlouva nebo datum zahájení podnikání) a blíže specifikovat předmět podnikání. Zvyšte si prosperitu, expanzi a radost z podnikání!

Mandaly Luba Slejzáka

Partnerská mandala

Partnerská mandala je jedinečná mandala, ve které je vyjádřeno spojení dvou osob. Energie obou partnerů jsou v mandale harmonicky propojeny a nasměrovány k lásce. Číslo 2 vyjadřuje rovnováhu a vzájemnou propojenost ve vztahu.

Mandaly Luba Slejzáka

daramandala - tvorba mandal nejen dle 5 elementů

mandaly a osobní mandaly dle 5 elementů

Dlouhodobě se zabývám seberozvojem a ráda zkouším různé techniky, které pomáhají na cestě za mými sny i jejich realizací.  A často pomáhají i mým klientům.

Podnikání i běžný každodenní život je plný různých výzev a tlaků, proto je potřeba vědomě hledat rovnováhu i zastavení. Jedním z nich je má pokročilá jógová praxe – jsem také certifikovanou lektorkou Power a Hatha jógy, techniky mindfulness a také malování mandal.

S nadšením a velkou pokorou jsem v roce 2022 získala první licenci v v ČR pro tvorbu osobních mandal podle 5 elementů – účinnou techniku tvorby, která vychází nejen z našeho datumu narození a potenciálu. Vědění mi předal největší mandalový tvůrce na Slovensku – akademický malíř pan Lubo Slejzák.

Mandaly tvořím na zakázku a mohu i vás na cestě za větší harmonií a spokojeným životem tímto podpořit. Ať již podnikáte či ne.  

Proto si nyní přes mé stránky můžete objednat vytvoření různých druhů mandal na míru jak od Luba Slejzáka, tak i mou vlastní tvorbu, nebo si pořiďte členství v jedinečné mezinárodní on-line mandalové škole.

Ať se daří,

Dara Blaha_marketingwomen

online mandalová škola

Unikátní mezinárodní projekt podporující kreativitu a vaší duševní pohodu a harmonii. Udělejte si čas na sebe a začněte tvořit. Užijte si regenerační účinky mandal.

2. semestr

Vaše mandaly budou ještě krásnější ● Získáte inspiraci od nejlepších světových mandalových tvůrců a designérů ● Tipy a návody, jak propagovat své mandaly na sociálních sítích ● Mandalové hry a aktivity pro děti i dospělé ● Intuitivní mandala s divinační technikou ● Andělská mandala
● Mandala lásky ● Partnerská mandala podle data narození
● Mandala s meditační technikou na zvládnutí vlastních negativních myšlenek

1. semestr

● Naučíte se tvořit krásné mandaly ● Získáte všeobecný přehled o tom, jak se v současnosti malují mandaly ● Jak se komponuje omalovánka? ● Jak se tvoří ornamenty? ● Jaké symboly v mandalách použít? ● Vytvoříme si léčivou intuitivní mandalu ● Naučíte se tvořit sérii léčivých mandal na nějaký životní problém
● Jak se tvoří mandala hojnosti a mandala štěstí?
● Vytvoříme si osobní mandalu podle data narození

více o škole

  • 5 jedinečných mandalových lekcí v 1. semestru (kdykoliv online) a dalších 5 lekcí online naživo v 2. semestru (od 29. ledna do 28 května 2023)
  • osobní konzultace během 1-2 roků s Lubem Slejzákem
  • přístup do Mandalového klub, kde jsou další vzdělávací videa, zdroje, literatura a materiály na stažení
  • během školy můžete také absolvovat unikátní Mandalovou terapii na odstranění strachů, stagnace aj.
  • otevře se vám jedinečná sbírka symbolů a jejich významů, kterou můžete využít ve své tvorbě
  • pokud jste rodiči, tak oceníte i mandalové cvičení pro děti i dospělé
  • po absolvování prvních 5 lekcí, osobních konzultacích a splnění domácích úkolů, získáte certifikát o absolvování
  • na konci prvního semestru se sami rozhodnete, zda budete pokračovat v druhém semestru. Případně můžete zakoupit první i druhý semestr společně a také mnohem výhodněji.
  • mandalovou školu vytvořil akademický malíř a mandalista Lubo Slejzák, jenž má 20letou mandalovou a fengshui praxi a kurz je veden ve slovenštině.

Lubo Slejzák - profesionální mandalista

Mandalám se profesionálně věnuje téměř 20 let. Vytvořil již více než 3600 osobních mandal pro lidi ze Slovenska i za hranicemi. Vytvořil speciální know-how pro tvoření mandal podle data narození. Jeho model osobní – partnerské – rodinné mandaly, který poprvé uvedl do internetového světa v roce 2004, dnes používají mnozí mandaloví tvůrci, ujal se a je akceptován širší veřejností. Ľubomír Slejzák několik let přednášel o mandalách i na Univerzitě třetího věku v Popradu /UMB Banská Bystrica/. Od roku 2010 začal jako první na Slovensku pořádat populární mandalové kurzy. V roce 2014 založil akciovou společnost Mandala Slovakia a.s., jejíž hlavní náplní je podporování mandalové tvorby na Slovensku a v roce 2021 vytvořil první mezinárodní on-line mandalovou školu. V současnosti se intenzivně věnuje vědeckému mandalovému výzkumu a autorské tvorbě.

"..Mandaly lze nalézt ve všech kulturách, tradicích a všude v přírodě, Jejich hluboká symbolika a forma bohatství pomáhá k vnitřní rovnováze i vyrovnanosti."

mandalová licence 5E

Předáme vám unikátní know-how na tvoření osobních, partnerských a rodinných mandál malovaných podle data narození a 5 elementů. 1. Naučíme vás tvořit exkluzivní značkové mandaly podle data narození 2. Vytvoříme pro vás kvalitní webovou stránku a pomůžeme vám efektivně rozjet sociální sítě /Facebook, Instagram, LinkedIn/ 3. Pomůžeme vám s online-marketingem, abyste s lehkostí dokázali prodávat vaše mandaly na internetu 4. Získáte 2letý osobní mentoring Ľuba Slejzáka v oblasti tvoření mandál, online-marketingu a osobního rozvoje 5. Můžete tvořit pod naší chráněnou značkou MANDALA BOHEMIA®